Eakatele mõeldes loodud tootesari taastamaks lihaseid ja liigeseid Senior Citizen

MyBody poodi on jõudnud Rootsi tipptootja SELFi uus sari Senior Citizen.

SELF Senior Citizen on spetsiaalselt välja töötatud, et rahuldada organismi muutunud vajadusi, mis paratamatult teatud vanusesse jõudes tekivad.

Vanusega väheneb inimeste rasvavaba  lihaskoe ja luumassi osakaal. Seetõttu on oluline anda kehale piisavalt aktiivsust ning toetada seda korraliku vitamiini- ja valgurikka toiduga.

Sarja kuulub kaks toodet:

SELF Protein Senior Citizen

SELF Protein Senior Citizen on kõrge valgusisaldusega toidulisand toetamaks tervislikku ja täisväärtuslikku toitumist.  SELF Protein Senior Citizen sisaldab vajalikus koguses valku, madala glükeemilise indeksiga süsivesikuid, B vitamiine, C-vitamiini, D-vitamiini ja omega3 rasvhappeid.

Proteiinitoode on gluteeni ja laktoosivaba.

SELF Flex Senior Citizen

SELF Flex Senior Citizen on liigestele mõeldud toidulisand, mis stimuleerib liigesekõhre ja sidemete funktsioone. Preparaat on loodud parandamaks inimese liikuvust ja paindlikkust. Samuti on sel põletikuvastased ja valuvaigistavad omadused. Toode sobib hästi ka kõrge intensiivsusega treenivale sportlasele.

Flex Senior Citizen on liigeste heaoluks loodud preparaat, mis sisaldab kõiki tõestatud efektiivsusega toimeaineid. Flex Senior Citizen koostisosade kasutamisel on paljudes teaduslikes uuringutes leitud, et need vähendavad liigeseprobleeme märgatavalt.

Kuni oktoobrikuu lõpuni on sari SELF SENIOR CITIZEN sari tutvumishinnaga -20%

Oled oodatud tasuta konsultatsioonile:

  • Kauplus Tallinn: Audentese spordikeskusesse, Tondi 84
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee

Kommentaarid

kommentaari

Related Posts