Egle Eller-Nabi San Marino kuld ja pääse profi Olümpiale

Meie reis algas täpselt nii põnevalt et reisi teisel päeval ütles Heiki, et no algus on küll “paljutõotav”. Loodame, et lõpp pole sama “põnev” Mina jälle, et tüüpiline meie pere reis- ükski asi ei või minna plaani kohaselt!

Meie pere reisid on alati olnud põnevad. Seda traditsiooni jätkas ka võistlusreis San Marinosse. Kiirelt võtaks kokku nii: meie lend Tallinnast hilines, lennujaamas autorent oli suletud, vaidlesime öösel kohalike libataksojuhtidega, ööbisime Bergamos, sõitsime hommikul tagasi autot rentima, meie auto oli läinud, pidime palju kallimalt rentima uue, hotelli San Marinos taheti tühistada kuna ei jõudnud sinna õigeaegselt, GPS näitas iga kord aiateibaid kõige kiirematel hetkedel, kuld medal, pääse profi Olümpiale

Teekonna algus: Bergamo-San Marino


Seigelda sai palju. Kui  peale pikka sõittu San Marinosse jõudsime ning hotellitoa saime, olin õnnelik juba selle üle, et kohal olime. Suur võit seegi!

Võistlustules olid sel korral 11 eri riigist profi võistlejaid. Minuga koos oli laval väga kuulsaid võistlejaid. Ma ise olin kuidagi väga rahulik. Olin iseendale lubanud, et mina teen oma võistluse. Mul on just selline vorm nagu on. Muidugi mängis suurt rolli ka see, et abikaasa ja tütar olid võistust vaatamas. Esiteks lapsega reisides nagu ikka on tähelepanu sajal muul asjal ja pole aega enda mõtteid mõelda- närvi minna. Teiseks teadmine, et sinule kõige tähtsamad inimesed on lähedal, annab alati meelekindlust.

Tegelikult päris õigust selle rahu säilitamise osas ei räägi…läksin väga närvi kui sain aru, et tulen medalile. Nägin kui öeldi juba 4,3 koht ja kohtunikud vaatasid pinksalt mind. Ma ei suutnud enam isegi naeratada. Mul oli nii palju mõtteid- kuidas see võimalik on?! Ma ju alles alustasin karjääri! Ma ei oleks uskunud, et kunagi Olümpiale saan! Mis toimub?!!! Miks just mina?! Ja siis sundisin end naeratama kuidagi. Nii suur au mulle. Ma ju alles alustasin võistlemist ja 2 nädalaga pääse Olümpiale!! Uskumatu. Nüüd peab trenni hakkama tegema!:))

Suurim medal, mis näinud olen

Kui siiani treenisin end ise, siis nüüd kui võistlused läbi, alustan treenimist oma uue treeneri Kim Oddoga. Jõusaali treeninguid alustan järgmisest nädalast ja tugevamaid trenne kahe nädala pärast. Olen väga elevil oma uute treening- ja toitumisprogrammide osas.

Esmajärjekorras otsin endale kindlasti ka toetajaid juurde, et saaksin enne Olümpiat veel suuremaid rahvusvahelisi võislusi teha.
Suur osa profi võistusi toimub ju Usas ja Austraalias.

Kommentaarid

kommentaari