0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Aminohapped
Toode annab 2 boonusraha
Saadavus: Laos
22.50€

SELF VO2 MAX BCAA on  toidulisand, mis sisaldab erilist BCAAd ning L-karnitiin tartraati, et parandada maksimaalset hapniku tarbimist. VO2 MAX BCAA sisaldab neid õiges vahekorras ja koguses treeningefekti suurendamiseks. Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad tugiliikumisaparaati ja parandavad sooritusvõimet.

VO2 MAX BCAA aitab arendada aeroobset töövõimet ja tugiliikumisaparaadi võimekust, et energiat jätkuks kogu distantsiks ja tugiliikumisaparaat suudaks selle töö ära teha.

Maksimaalne hapniku tarbimine (MHT ehk VO2 max) on suurim hapniku hulk, mida organism suudab pingelise lihastöö ajal kasutada ja seda näitajat oleks vajalik igal vastupidavusala inimene enda kohta teadma. Aeroobne töövõime on otseselt seotud tervisega, mida madalam on aeroobne töövõime, seda vähem suudetakse teha nii füüsilist kui vaimset tööd.

VO2 MAX BCAA imendub kiiresti, seega sobib neid tarbida vahetult pärast treeningut ja ka juba treeningu ajal. Lisaks aitab kehal säilitada optimaalset amihohapete taset, mis on eelduseks maksimaalseks hapniku tarbimiseks.

Omadused

  • Parandab taastumist
  • Kaitseb lihaskonda
  • Annab energiat
  • Peletab väsimuse
  • Vähendab lihasvalu
  • Aitab kasutada energiaks rohkem rasvu

Kasutamine

Päevane annus 5 tabletti. Soovituslik manustada enne treeningut rohke veega või jaotada üks annus ümber treeningu. Treeningvabal päeval manustada 5 tabletti koos hommikusöögiga.

Kellele sobib?

Vastupidavusalade harrastajatele, kes soovivad parandada enda maksimalset hapniku tarbimist (MHT ehk VO2 max) ja lihaskonna taastumist. VO2 MAX BCAA sobib eriti sportlastele, kes treenivad tihti ja intensiivselt.

Pakend: 100 tabletti (20 annust)

VO2 MAX BCAA

5 tabletti

L-leutsiin

3340 mg

L-valiin

830 mg

L-isoleutsiin

830mg

L-karnitiin tartraat

700mg

Koostis: stabilisaatorid (E460, E470b, E551)


Konsultatsioon

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!