0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Aminohapped
Toode annab 2.5 boonusraha
Saadavus: Out Of Stock
24.90€

SELF VO2 MAX BCAA on magusainetega toidulisand, mis sisaldab erilist BCAA vormi(Levo BCAA Tartraat), et parandada maksimaalset hapniku tarbimist. VO2 MAX BCAA sisaldab neid õiges vahekorras ja koguses treeningefekti suurendamiseks. Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad tugiliikumisaparaati ja parandavad sooritusvõimet.

VO2 MAX BCAA aitab arendada aeroobset töövõimet ja tugiliikumisaparaadi võimekust, et energiat jätkuks kogu distantsiks ja tugiliikumisaparaat suudaks selle töö ära teha.

Maksimaalne hapniku tarbimine (MHT ehk VO2 max) on suurim hapniku hulk, mida organism suudab pingelise lihastöö ajal kasutada ja seda näitajat oleks vajalik igal vastupidavusala inimene enda kohta teadma. Aeroobne töövõime on otseselt seotud tervisega, mida madalam on aeroobne töövõime, seda vähem suudetakse teha nii füüsilist kui vaimset tööd.

VO2 MAX BCAA imendub kiiresti, seega sobib neid tarbida vahetult pärast treeningut ja ka juba treeningu ajal. Lisaks aitab kehal säilitada optimaalset amihohapete taset, mis on eelduseks maksimaalseks hapniku tarbimiseks.

Omadused

  • Parandab taastumist
  • Kaitseb lihaskonda
  • Annab energiat
  • Peletab väsimuse
  • Vähendab lihasvalu
  • Aitab kasutada energiaks rohkem rasvu

Kasutamine

Päevane annus 8g (1 mõõdulusikas) pulbrit, 8g tuleb segada 300-700ml veega. Soovituslik juua treeningu ajal või peale treeningut, omab kiiret taastavat efekti. Sobib kombineerida süsiveikutega (maltodekstriini ja isotoonilise spordijoogiga)

Kellele sobib?

Vastupidavusalade harrastajatele, kes soovivad parandada enda maksimalset hapniku tarbimist (MHT ehk VO2 max) ja lihaskonna taastumist. VO2 MAX BCAA sobib eriti sportlastele, kes treenivad tihti ja intensiivselt.

Pakend: 250g

Maitsed: creacy candy

VO2 MAX BCAA toiteväärtus 100g kohta: energiat 0 kcal/0 kJ, valke 0g, süsivesikuid 0g, rasvu 0g, soola 3,1g
VO2 MAX BCAA 8 g
Levo BCAA Tartraat 4:1: 1 5000mg
Karnitiin 780mg
Koostis: L-leutsiin-karnitiin-L-tartraat, L-isoleutsiin-karnitiin-L-tartraat, L-valiin-karnitiin-L-tartraat, happesuse regulator (E296, E500), maitseained, värvaine (õunamaitselisel E141, maasikamaitselisel ja kommimaitselisel E162), magusained (sukraloos, E950), emulgaator (E322-päevalille), stabilisaator (E466).

Hoiatus: toode ei ole sobilik lastele, rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei ole mõeldud asendama mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Ärge ületage soovituslikku päevast kogust! Hoida kuivas, temperatuuril alla 25ºC. Hoida külmumise eest. Pärast avamist tarbida 5 kuu jooksul.Parim enne: vaata pakendilt. Maaletooja MyBody OÜ, Tondi 84, Tallinn, 11316, Harjumaa. Tel: +372 523 1960, e-mail info@mybody.ee. Päritolumaa: Rootsi.

Konsultatsioon

Kasutamine
Kuna kasutada Trenni Ajal
When to use
Sisu
Kogus (g) 500g
Süsivesikud
Vorm Pulber

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!