0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Vitamiinid ja mineraalid
Toode annab 0 boonusraha
Saadavus: Laos
15.90€ 18.90€

Elektrolüütide kompleks lihaskrampide vältimiseks- SELF Hydrosalt

Self Omninutrition Hydrosalt on spetsiaalne toidulisand, mida võib nimetada spordijoogiks kapslis, sest selle koostis sisaldab olulisi elektrolüüte optimaalse kompleksina. Toode sisaldab naatriumit, kaltsiumit, kaaliumit ja magneesiumit, mis kõik on abiks veres tasakaalustamata elektrolüütide tasemest tingitud lihaskrampide, ülekuumenemise, ülekoormuse ja väsimuse korral. Toode on süsivesiku- ja kalorivaba ning sobib seega suurepäraselt ka kaalulangetajatele.

Naatrium on vajalik vee hulga reguleerimiseks kudedes, vererõhu mõjutamiseks, happe-tasakaalu säilitamiseks organismis ja närviimpulsside edasikandmiseks.

Kaltsium on vajalik organismi struktuursete funktsioonide täitmiseks, kuuludes organismi luukoe, hammaste ja teiste kudede koosseisu. Kaltsium kindlustab veresoonte seinte normaalse läbilaskvuse, aidates toitainetel läbida rakuseinu ning tagab lihaste normaalse töö. Samuti osaleb kaltsium vere hüübimissüsteemi aktiveerimisel, vererõhu ja vere kolesterooli taseme alandamisel ja neerude normaalsel funktsioneerimisel ning närviimpulsside edasikandumisel.

Kaalium on vajalik vee hulga reguleerimiseks kudedes ja vererõhu langetamiseks, erinevate ensüümide aktiivsuse ja lihaste töö tagamiseks, valkude ja süsivesikute ainevahetuseks, neerudest mürgiste ülejääkide eraldamiseks. Samuti on kaalium äärmiselt vajalik hapnikuvahetusel, sest seda leidub erütrotsüütides, ning naha tervise tagamisel.

Magneesium on vajalik organismis soolade koostises luukoe tekkeks. Tal on tähtis roll kaltsiumi ainevahetuses, südamelihaste töös ja vereringe reguleerimises, energia vabastamises ning närvide ja lihaste töös. Magneesium osaleb vähemalt 300 põhilises ensümaatilises reaktsioonis ning mõjutab süsivesikute ainuvahetust ja aktiveerib aminohapped.

Toime

  • Aitab ülekuumenemise ja ülekoormuse vastu
  • Kalori- ja süsivesikuvaba
  • Tasakaalustab elektrolüütide taste veres

Kasutamine

Päevane annus 4 kapslit. Kapsleid võib kasutada enne ja pärast füüsilist koormust, tugevama efekti saavutamiseks võib soovitusliku kogust tõsta. Manustada vähemalt 150 ml veega või süsivesikujoogiga. 

Kellele sobib?

Sobib nii vastupidavus- kui jõualade harrastajatele. Hydrosalti tarbimist saab kohandada vastavalt oma treenituse tasemele.

Pakend: 120 kapslit

Hydrosalt aktiivsed koostisosad 1 kapslit
Magneesium
Magneesium-glütsinaat
54 mg
(300 mg)
Naatrium
Naatriumkloriid
Naatrium vesinikkarbonaat
92 mg
(200 mg)
(50 mg)
Kaalium
Kaaliumkloriid
52 mg
(100 mg)
Kaltsium
Kaltsiumtsitraat
24 mg
(100 mg)

Koostis: Magneesium-glütsinaat, naatriumkloriid, naatrium vesinikkarbonaat, kaaliumkloriid, kaltsiumtsitraat, paakumisvastased ained (E460, E551), kapsel (E464)

Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee
Kasutamine
Kuna kasutada Üldiselt Tugevdav
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 100tk
Vorm Tablett/Kapsel

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!