0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Xtreme SELF
Mudel: Spetsiaal
Toode annab 0 boonusraha
Saadavus: Laos
39.00€ 45.50€

Võimalikud valikud

Jõud, vastupidavus, taastumine - SELF Cellxpand Multisystem

XTREME CELLXPAND.2 on magusainega toidulisandikompleks tugevatest anaboolsetest ainetest, mis on eluliselt tähtsad lihaste funktsioneerimiseks ja kehakoostise muutmiseks.

XTREME CELLXPAND.2 on ainulaadne segu beta-alaniinist, kreatiinist, BCAA-st, L-tsitruliinist, L-alaniinist, tauriinist, elektrolüütidest, vitamiinidest ja süsivesikutest, mis parandavad lihaste verevarustust treeningu ajal. Parem verevarustus tõhustab anaboolsete ainete ja toitainete imendumist, mis omakorda tagavad lihaste funktsionaalsuse ja vastupidavuse ning kindlustavad seefa efektiivsema treeningu. 

Lihaskasvu- ja jõumaatriks

Kreatiini monohüdraat parandab uuringute kinnitusel seeriavastupidavust jõutreeningutes ja lisab maksimumjõudu lühiajalistes sooritustes.
Bata-Alaniin blokeerib piimhapet ning aeglustab lihaste väsimist koormuse ajal. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

BCAA vastupidavuse maatriks

L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin on hargnenud ahelaga aminohapped, mille kohta on uuringud tõestanud, et need kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et nimetatud aminohapped tõstavad suurte koormustega treenivatel sportlastel nii maksimumjõudu kui ka vastupidavust.
DL-fenüülalaniin omab valuvaigistavat toimet ja aitab paremini toime tulla treeningust tingitud stressiga.

Cell-Xpand maatriks

L-tsitrulliin parandab lihaste vastupidavust, kuna tsitruliinmaalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitrulliin suurendab lämmastikoksiidi (NO) taset, mis tagab parema vereringe, hapnikutaseme suurenemise ning toitainete transpordi.
L-alaniin osaleb glükogeneesiprotsessis, kiirendades seeläbi veelgi keha energiavarude taastumist lihaste ja maksa glükogeenivarude taastäitmise kaudu.
Tauriin on üks suuremaid orgaanilise lämmastiku hoiustajaid, takistades katabolismi teket. Samuti stimuleerib ja mobiliseerib tauriin närvisüsteemi ning vähendab väsimustunnet.

Elektrolüütide maatriks

Magneesiumil on tähtis roll südamelihaste töös ja vereringe reguleerimises, energia vabastamises ning närvide ja lihaste töös. Magneesium osaleb vähemalt 300 põhilises ensümaatilises reaktsioonis ning mõjutab süsivesikute ainuvahetust ja aktiveerib aminohappeid.
Kaalium on vajalik vee hulga reguleerimiseks kudedes ja vererõhu langetamiseks, erinevate ensüümide aktiivsuse ja lihaste töö tagamiseks, valkude ja süsivesikute ainevahetuseks, neerudest mürgiste ülejääkide eraldamiseks.
Kaltsium kindlustab veresoonte seinte normaalse läbilaskvuse, aidates toitainetel läbida rakuseinu, ning tagab lihaste normaalse töö.
Naatrium on vajalik vee reguleerimiseks kudedes, vererõhu mõjutamiseks, happe-tasakaalu säilitamiseks organismis ja närviimpulsside edasikandmiseks.

 • Sisaldab beeta-alaniini, kreatiini ja tsitruliini
 • Parandab lihaste varustatust hapniku ja toitainetega
 • Tõstab vastupidavust, lihasjõudu ja lihasmassi kasvu
 • Suurendab keskendumisvõimet ja annab lisaenergiat
 • Sisaldab ainevahetusele olulisi vitamiine-mineraale

Kasutamine

Päevane annus on 50g (2 mõõdulusikat)  segada 500ml veega. XTREME CELLXPAND.2 sobib kasutamiseks nii enne treeningut, treeningu ajal kui pärast treeningut.

XTREME CELLXPAND.2 ei tohiks kasutada üle kaheksa nädala järjest. Pikaajalisema kasutuse korral konsulteerida spetsialisti või treeneriga. Mitte kasutada rasedatel ja alla 18-aastastel.

Kellele sobib?

Kõikidele edasijõudnud sportlastele, kes soovivad maksimeerida lihaste varustatust elutähtsate toitainete ja hapnikuga, parandada vastupidavust, suurendada lihasjõudu ja -massi. XTREME CELLXPAND.2  annab treeninguteks lisaenergiat, stimuleerib närvisüsteemi, võimaldades maksimaalseid pingutusi. ja parandab treeningaegset keskendumist. Kasulik sportlastele, kellel on kõrge füüsilise koormuse tõttu suurenenud vitamiinide ja mineraalide vajadus.

Pakend: 1200g

Maitse: Ogange-tangerine (apelsini-mandariini), icetea peach (virsiku-jäätee)

XTREME CELLXPAND.2 toiteväärtus 100g 50g
Energiat 220 kcal/920kJ 110kcal/460kJ
Valke 0 g 0 g
Süsivesikuid,
millest suhkrud
54 g
26g
27 g
13g
Rasva,
millest küllastunud rasvhappeid
0 g
0 g
0 g
0 g
Kiudaineid 0 g 0 g
Vitamiin C 1000 mg 500 mg (625%)*
Vitamiin D 50 mcg 25 mcg (500%)*
Vitamiin B6 19 mg 9,5 mg (680%)*
XTREME CELLXPAND.2 aktiivsed koostisosad 100g 50g
Lihaskasvu- ja jõumaatriks
Kreatiini monohüdraat
Beeta-alaniin
15,0 g
12,0 g
3,0 g
7,5 g
6,0 g
1,5 g
BCAA vastupidavuse maatriks
L-leutsiin
L-isoleutsiin
L-valiin
DL-fenüülalaniin
12,0 g
5,0 g
2,5 g
2,5 g
2,0 g
6,0 g
2,5 g
1,25 g
1,25 g
1,0 g
Cell-Xpand maatriks
L-tsitulliin
L-alaniin
Tauriin
10,0 g
5,0 g
3,0 g
2,0 g
5,0 g
2,5 g
1,5 g
1,0 g
Elektrolüütide maatriks
Magneesium
Kaalium
Kaltsium
Naatrium

108 mg
104 mg
48 mg
184 mg

54 mg
52 mg
24 mg
92 mg
Koostis: maltodekstriin maisist, dekstroos, kreatiin monohüdraat, isomaltoos, l-leutsiin, l-tsitruliin, beta-alaniin, l-alaniin, l-isoleutsiin, l-valiin, hape (E296),  DL-fenüülalaniin, tauriin, askorbiinhape (C vitamiin), magnessium glütsinaat, aroomained, naatriumkloriid (sool), kaaliumkloriid, kaltsiumtsitraat, värvaine (E150a), naatriumvesinikkarbonaat, magustaja (sukraloos, E950), pürodoksiin HCL (vitamiin B6), kaltsiferoolid(vitamiin D).

Xtreme Cellxpand kilohind on 37.92€

Konsultatsioon

 • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
 • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
 • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
 • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
 • info@mybody.ee
 • www.facebook.com/mybody.ee
Kasutamine
Kuna kasutada Trenni Ajal;Enne Trenni
Sisu
Kogus (g) 1200g
Vorm Pulber

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!