0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Rasvapõletajad
Toode annab 3 boonusraha
Saadavus: Laos
19.90€ 29.90€

SELF rohelise kohvioa ekstrakt sisaldab rohkelt aktiivseid ühendeid, klorogeenhappeid, mis omavad tugevaid antioksüdatiivseid omadusi ning aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega. Lisaks omavad stabiliseerivad klorogeenhapped veresoonkonna tööd ning reguleerivad keharasvade ainevahetust.

Kontrollitud uuringud on näidanud, et rohelise kohvioa ekstrakti kasutamine 12 nädala jooksul aitab kaasa kaalukaotusele ja keharasva vähendamisele. Samuti on leitud, et klorogeenhapped aitavad langetada vererõhku inimestel, kellel esineb hüpertensiooni.

Röstimisprotsess muudab kohvioa keemilist profiili ning seetõttu sisaldavad SELF'i rohelise kohvioa ekstrakti sisaldavad tabletid röstimata kohviube. Parimate rohelise arabica toorkohviubade hoolikas valik tähendab, et saame kindlustada nende õrnade ühendite säilimise ning selle, et meie ekstrakt sisaldaks rohkelt looduslikul teel saadavaid klorogeenhappeid. SELF'i rohelise kohvi ektrakti tabletid ei sisalda kofeiini, mistõttu antud toode ei tõsta vererõhku ega kiirenda pulssi.

 

Kuidas roheline kohviuba toimib?

Paljud võivad arvata, et peamine aine, mis kõhnumist mõjutab, on kofeiin. Ent kofeiinil ei ole kõhnumisega midagi pistmist, rohelises kohvis on seda 4-5 korda vähem kui tavalises mustas kohvis. Peamiseks toimeaineks rohelises kohvis on klorogeenhape, mis laguneb kohviubade röstimisel ning seepärast seda mustas kohvis ei leidu.

Klorogeenhape on võimas antioksüdant, mis kiirendab ainevahetusprotsesse ja soodustab sellega kaalulangetust. Lisaks on klorogeenhappel veresooni laiendav toime, toetades sellega arteriaalse vererõhu väikest langust.

Klorogeenhape vähendab insuliini sünteesi, mis võib olla kasulik inimestele, kes põevad suhkrudiabeeti. Soolestikus vähendab see glükoosi ja rasvade imendumist ning seetõttu väheneb kehakaal märgatavalt pärast rohelistest ubadest või nende ekstrakti sisaldavatest preparaatidest valmistatud jookide pikaajalist tarvitamist, seda isegi toiduratsiooni korrigeerimiseta ja minimaalse füüsilise koormuse juures.

Roheline kohv mitte ainult ei põleta rasva, vaid takistab ka selle edasist ladestumist. Erinevalt teistest dieedi otstarbeks kasutatavatest vahenditest, käivitab rohelise kohvi tarvitamine kõhnumisprotsessi loomulikul viisil. Toode on looduslik ning selle tarvitamine ei tekita mitte mingeid kõrvaltoimeid.

Toime

  • Klorogeenhappe kõrge sisaldus soodustab kaalulangetust
  • Toniinide sisaldus parandab enesetunnet ning annab võimsa energialaengu
  • Tugeva antioksüdant, s.t omab võimet absorbeerida ja neutraliseerida vabade radikaalide hävitavat toimet

Kasutamine

Päevane annus 2 kapslit.

Kellele sobib?

Sobib üldtervendava tootena kõigile, kes soovivad parandada üldist tervislikku siesundit ja tõsta heaolu ning aidata kaasa rasvapõletusele.

Pakend: 120 kapslit

Green Coffe Extract toimeained: 2 kapslit
Rohelise kohvioa ekstrakt
CGA50 50%
Klorogeenhape ( arabica kohvioad)
525mg
KOFEIINIVABA

Koostis: Paakumisvastased ained (E460, E551), kapsel (želatiin, värvained: E120, E717,E172, E131)

 

Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee
Kasutamine
Kuna kasutada Üldiselt Tugevdav
When to use
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 120tk
Peale trenni
Vorm Tablet/Kapsel

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!