0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Rasvapõletajad
Toode annab 0 boonusraha
Saadavus: Laos
25.90€

SELF Carbo Fat Burn on toidulisand kaalualandamise toetamiseks. Carbo Fat Burn sisaldab looduslikke koostisosi, mis blokeerivad süsivesikute imendumist. Carbo Fat Burn aitab vähendada süsivesikute kalorite imendumist, näiteks teraviljast ja kartulist. Carbo Fat Burn koostis on ainulaadne, kuna see ei sisalda ühtegi kesknärvisüsteemi stimuleerivat ainet, nagu kofeiini või guaranat. Seepärast sobib Carbo Fat Burn hästi ka neile, kes on kofeiinile tundlikud, ning seda võib kasutada igapäevaselt.

Carbo Fat Burn sisaldab peamise koostisosana valge aedoa ekstrakti (white kidney bean extract), viigikaktuse ekstrakti (prickly pear cactus extract), rohelise kohvioa ekstrakti (green coffe bean extract) ja alpi roosi ekstrakti (alpine rose extract).

Valge aedoa ekstrakt on looduslik, mittestimulantne süsivesikute blokeerija. Paljudes uuringutes on kliiniliselt tõestatud, et valge aedoa ekstrakt aeglustab süsivesikute seedumist ja imendumist, mis omakorda soodustab kehakaalu langust. Valge aedoa ekstrakt on abivahend vähendamaks tärkliserikaste süsivesikute (riis, kartul, pasta, teravilj, leib jms) imendumist. Valge aedoa ekstrakt vähendab tõhusalt kõhupiirkonnarasva ning aitab ennetada ülekaalulisust, diabeeti, ainevahetussündroomi ja erinevaid südame- ja veresoonkonnaprobleeme.

Viigikaktuse ekstrakt sisaldab kiudaineid ja pektiini, mis võib vähendada versuhkru tõusu, kuna see pärsib suhkru imendumist maos ja soolestikus. 

NB! Toote mõju on maksimaalne kui jälgitakse tasakaalustatud toitumist ja ollakse negatiivses karoraažis kõigest 5-10%. Kindlasti tuleb kasuks regulaarne treening 3-5 korda nädalas 1-1,5 h korraga.

Toime

  • Looduslikud ühendid
  • Aitab vähendada ülekaalu
  • Stimuleerivate ainete vaba
  • Blokeerib süsivesikute imendumist

Kasutamine

Päevane annus on 3 kapslit.

Kellele sobib?

Carbo Fat Burn on mõeldud inimestele, kelle eesmärgiks on langetada kaalu läbi rasvapõletuse, saavutada soovitud figuur või hoida kaalu. Sobib kaalulangetamiseks ka sportlastele.

Pakend: 120 kapslit

Koostis: valge aedoa ekstrakt, viigikaktuse ekstrakt, rohelise kohvioa ekstrakt, alpi roosi ekstrakt, paakumisvastased ained (E460, E551), kapsel (želatiin, värvaine: E120, E172, E171, E131)

Carbo Fat Burn toimeained 3 kapslit
Valge aedoa ekstrakti (white kidney bean extract) 750 mg
Viigikaktuse ekstrakti (prickly pear cactus extract) 20:1 600 mg
Rohelise kohvioa ekstrakti (green coffe bean extract) 600 mg
Alpi roosi ekstrakti (alpine rose extract) 300 mg

Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee
Kasutamine
Kuna kasutada Üldiselt Tugevdav
When to use
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 120tk
Peale trenni
Vorm Tablet/Kapsel

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!