0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: All Stars
Mudel: Spetsiaal
Toode annab 4 boonusraha
Saadavus: Laos
39.90€

TEST-X on meestele mõeldus lisandikompleks, mis soodustab testosterooni taseme tõusu, mille läbi paraneb jõud ja võimsus. Toode sisaldab olulise koostisosi, mis läbinud erinevaid kliinilisi uuringuid. Toode sisaldab: tsinki, tribulus terrestris ekstrakti nind D-asparagiinhapet.

Kardioloogide ja endokrinoloogide ühised uuringud on näidanud, et pikaajaline testosterooni defitsiit on üks peamisi südamelihase infarkti põhjuseks noorte meeste seas.Suhkruhaigus, osteoporoos, erektsiooni häired ja eesnäärmehaigused, rasvumine ja depressioon on paljuski seotud testosterooni madala sisaldusega organismis. Ühesõnaga, testosteroon mõjutab mehe organismi kõiki organeid ja kudesid. Võib-olla ka sellepärast nimetatakse seda võitjate hormooniks.

Pärast 30-40 eluaastat hakkab selle tase organismis vähenema umbes 1-2% aastas.

Tsink mängib olulist rolli testosteroonitaseme tõstmisel.  Organismi vajab tsinki normaalseks kasvamiseks, immuunsüsteemi toetamiskes, suguorganite arenguks, eesnäärme funktsioneerimiseks.

Tribulus on traditsiooniliselt kasutatud stressi ja väsimuse vastu. On kasulik mõju mehe libiidole ja hormonaalsele tasakaalule.

D-asparagiinhape on aminohape, mis reguleerib testosteroonitaseme sünteesi. D-asparagiin on pea ainus legaalne ja tervisele täiesti ohutu lisand testosteroonitaseme tõstmiseks olulisel määral.

Mis kasu on testosteroonist:

  • Suurem lihaskasv
  • Potentsi paranemine
  • Nooruslikum välimus
  • Paremad jõunäitajad
  • Madalam rasvaprotsent
  • Suurem vastupidavus
  • Vähendab stressi

Kasutamine

Päevane annus 5 kapslit. Manustada 5 kapslit koos hommikusöögiga ning rohke veega. TEST-X kasutada 8 nädalat jäjest ning peale seda 4 nädalat pausi. Tsükleid korrata aasta 3-4 korda.

Kellele sobib?

TEST-X  on mõeldud meestele, kes soovivad saavutada tervislikku testosteroonitaset, tõsta lihas- ja vähendada rasvamassi ning piirata põletikulisi protsesse oma kehas.

Pakend: 150 kapslit

All Stars TEST-X 5 kapslit 100g
Tribulus Terrestris
millest saponin
2000mg
1600mg
34453mg
27562mg
D-asparagiinhape 2800mg 48234mg
Tsink 15mg 150%NRV* 258mg
Koostis:

 

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sildid: { toidulisand, meestel,