MyBody Eedeni klientide teenindamine jätkub internetis! Ole lainel

Head MyBody Eedeni kliendid!

Selline teadaanne Teile! Oleme olnud Tartu piirkonna rahva toidulisandite meka aastast 2009 Ivo Pärle juhtimisel Fitshopi kaubamärgi all ja edasi 2016 MyBody kaubamärgi all, mis teeb kokku juba tervelt 9 aastat Teie teenindamist,

Nagu te olete märganud siis Eedeni keskuses toimuvad ehitustööd ning sellise tolmu, müra ja muude vahvate ehitusega kaasnevate tingimustes ei ole võimalik meil pakkuda kvaliteetset teenindust ja mõistlik kaalutletud otsus oli kolida MyBody Eedeni pood internetti, aga nagu Gerd Kanter ütles iga hea asi saab kord otsa ja algab uus ajastu. Sama lugu on MyBody Eedeniga.

Väga vahva aeg on olnud see oma rõõmude ja veel rõõmsamate sündmuste ning inimestega. Meiega on olnud need aastad koos sellised nimekad sporditegeleased, kui toidulisandite poe looja ja pühaisa Ivo Pärle ja klassiklalise kulturismi elav legend Imre Vähi. Esimene toidulisandite müügispetsialistist teeninduse pro Eedenis Kristjan Johannes Konsap. Parim pühapäev ja korras tuba Diana Bronzova. Uue generatsiooni tulijad endine laskesuusataja, teadjamees ja tähtede seisu ekspert ning ka massaaži guru Siim Ala, Euroopa 5 keha ja Tartu kehakultuuri ema Darola Kruusik.

Sellega seonduvalt võtame kokku need 9 kihvti aastat Eedeni keskuses ja sulgesime pidulikult MyBody Eedeni poe 15. augustil.

Plaanist, kuidas me jätkame MyBody Eedeni klientide teenindamist internetis kirjutame mailile. Niiet, kes veel ei ole MyBody Eedeni klient siis soovitame selleks hakata ning jääb vaid oodata parimaid pakkumisi.

Kohtumisteni,

MyBody tiim!

Kommentaarid

kommentaari