Persoonilugu: Kertu Rahuorg

Audentes Fitnessi poolt tehtud persoonilugu treeneri ja MyBody müügispetsialisti Kertu Rahuorguga.

Kertu Rahuorg: „Mis saab olla veel parem, kui teha tööd, mida tõesti kogu hingest armastad?“

Kertu on alles esimest hooaega lõpetamas Audentes Fitnessis, aga ta on suutnud end selle ajaga nii „omaks“ inimeseks siin saada ja klientide südametesse pugeda. Järgnevas intervjuus uurimegi, mis tõi Kertu treeneriameti juurde.

Kertu, milliseid treeninguid Sa Audenteses annad?
Juhendan kahel korral nädalas jooksutreeninguid. Need toimuvad Audentese sisehallis ja kestavad 75 minutit. Selle aja sees teeme soojenduse ja mitmesuguseid jooksuharjutusi, läbime eri pikkuse ja kiirusega lõike ning lõpuks teeme ka mõne üldfüüsilise harjutuse.

Aeg-ajalt, kui kolleegidel on asendajat tarvis, juhendan ka BODYPUMP®-i ja TRX®-i rühmatreeninguid. BODYPUMP® ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja. TRX® on väga efektiivne treening, millega saab hea koormuse terve keha.

Kuidas jõudsid nende treeningute ja treeneriametini? Mis Sind selles köidab?
Spordiga olen tegelenud nii kaua, kui ennast mäletan. Lapsena alustasin ujumistreeningutega. Peale seda sattusin hea juhuse tahtel jooksutreeningutesse. Jooks hakkas mulle väga meeldima. Selle kõrvalt käisin ka jõusaalis. Mulle meeldib peaaegu iga spordiala ja treeningvahend, mida katsetan, sest sport on tähtis osa minu elust.

Treeneritöö on mulle huvi pakkunud juba pikka aega, seepärast otsustasingi sinnapoole liikuda. Mis saab olla veel parem, kui teha tööd, mida tõesti kogu hingest armastad?

Kas oled alati treeneriametit pidanud?
Treeneritöö on praegu ainult üks osa minu tegemistest. Peale selle õpin Tallinna tehnikaülikooli majandusteaduskonnas. Loodetavasti saan oma kaks eriala kunagi ühendada.

Kas Sulle meenub mõni naljakas seik seoses treeneritööga?
Ühtegi naljakat seika ma ei oskagi kohe nimetada, kuid rõõmu ja nalja on selles töös kindlasti palju, kui on toredad treenitavad!

Minul on eriti vedanud võimalusega juhendada väiksemat treeningurühma. Tänu sellele olen saanud kõigi püsivate treenijatega tuttavaks. See on mulle palju rõõmu toonud ja – mis seal salata – eks me oleme koos korralikult tunnis ka naerda saanud!

Millega tegeled vabal ajal? Millised tegevused panevad Sul südame rõõmust põksuma?
Vabal ajal tahan olla võimalikult palju värskes õhus ja looduses. Eriti siis, kui päike paistab, sest see on minu tõeline tujutõstja ja energialaeng.

Katrin Hiiepuu: Kutsusin Kertu Audentesesse, sest nägin temas seda sära, teotahtelisust ja edasipüüdlikkust, mida treenerites otsingi. Lisaks tõi Kertu meile uue treeningtunni Jooksutreening 75, mida pole varem meie klubis tehtud sellisel kujul.

Kommentaarid

kommentaari