Saksamaal enim müüdud rasvapõletaja – All Stars LipodeX

MyBody valikusse on jõudnud Saksamaal enim müüdud rasvapõletaja All Stars LipodeX

Lipodex erineb teistest rasvapõletajatest ainulaadse LICAPS® tehnoloogia poolest.

LICAPS® tehnoloogia tähendab, et kapslid sisaldavad vedelal kujul toimeaineid, mille omastatvus on parem.

Lipodex toimeained pärinevad tippkvaliteediga taimede ekstraktidest, mida iseloomustavad kõrgeim toimeainete ja vitamiinide sisaldus, mis on hädavajalikud rasvade metabolismiks.

 

Lipodex sisaldab mitmeid  enamkasutatud, uuritud ja efektiivseid koostisosi, mis  vähendavad söögiisu, hõlbustavad rasvade põletamist ning seeläbi stimuleerivad termogeneesi.

  • Kofeiin (1,3,7-trimetüülksantiin) ja teobromiin 3,7-dimetüülksantiin – kiirendab ainevahetust ja annab energiat. Naturaalses kakaos leiduv teobromiin aitab tõsta meeleolu ja parandada üldist heaolu.
  • Mõru apelsini koore ekstrakt – tugev termogeenik, mis aitab kehal põletada rohkem kaloreid. Mõru apelsinikoore ekstrakti toimeaine on tuntud rasvapõletaja sünefriin, mis ergutab termogeneesi ning aitab parandada energia vabanemist päeva jooksul.
  • Roheline tee – seal  leiduvad EGCG-katekiinid suurendavad keha termogeneesi, kiirendavad ainevahetust. Roheline tee takistab rasvade ladestumist ja omab näljatunnet vähendavat efekti.
  • Kapsaitsiin – stimuleerib ainevahetust, suurendades keha rasvapõletust. Samuti pärsib kapsaitsiin teatud määral ka söögiisu
  • Ingveril – termogeneetiline mõju: põletikuvastane toime, stimuleerib vereringet, suurendab lihasrakkude hapnikukasutamist (ehk kalorite põletamine)

Rohkem informatsiooni toote kohta leiad MyBody veebipoest.

Terve oktoobrikuu on Lipodex MyBody kauplustes tutvumishinnaga -20%!

Toode on saadaval MyBody poodides Audenteses ja Eedenis ning veebipoes.

MyBody Audentes, Tondi 84, Tallinn
Avatud E-N 12.00-20-00, R 12.00-19.00

MyBody Eeden, Kalda tee 1c, Tartu
Avatud E-R 11.00-19.00, P 15.00-19.00

info@mybody.ee

Kommentaarid

kommentaari