Vend Vähk võtab kaalust alla

Kallid sõbrad.

Vaikselt on see aastaaeg, mis oleks pidanud suvi olema, läbi saanud ning varsti-varsti hakkab kask kollaseks kiskuma ning küll lähevad vahtrad ka punaseks. Minu suvekuude viimane ots on läinud jälle suurema dieeditamise peale.

Alustasin 1-l augustil kukkumist 88,8 kg pealt ning tänaseks sain selle numbri 85,2 kg-le. Järgmisel nädalal tahaks kindlasti mit korda näha kaalunumbrit, mis oleks maksimaalselt 84,5 kg. Kui läheb rohkem, siis eriti super.

Oktoobris toimuvate Eesti MV-ni on kõvasti aega ning üle mõelda ei tasuks. Teen oma tööd ja ajan oma asja. Siinkohal on suurema tähelepanu all rühmatreeningute osakaal. Kui praegu on ametlikke rühmatreeninguid 2 tundi nädalas, siis sügisest peaks neid olema 5-6 tundi. Lisaks bodypumpile tulevad ka military rühmatreeningud ja viimases sellises tunnis kaotasin 1 tunni ja 40 minutiga 3 kg! Ei kujuta ette, kui oleks veel tunnikese rassinud, kas siis oleks vee kaotus olnud üle 4 kg? Hulluks ei maksa minna. Eks varsti on oodata vormipilte heaks võrdluseks.

Ühe olulise uuendusena toon oma dieedis välja põneva elemendi- värske tomat sidrunipipraga. Oleks nagu soolane, aga jooma ei aja ning ajab kergelt higistama. Erilise maasikana tordil tuleb tunnistada, et väga hea maitsega.

Ilusat suve jätku,

Imre

Kommentaarid

kommentaari