Võistlusdieet: septembris ei söö!

Vastukaaluks joomisekampaaniale kutsun lähikondlaseid üles ka vähem sööma. Mis on söömine? Tihtilugu maitseelamus, kus me ainult arvame, et kõht on tühi. Jaa, esimese hooga kipuvad kõik vastu vaidlema. Minul on hetkel, võistlusdieedi perioodil, toidulaud väga kesine ning tunnen, et kõht on täis ning nendest toiduvalikutest, mis hetkel mul saadaval on(kuivatatud ploom, fileesink, lahja kohupiim, proteiinilisand Phase3), ei tahaks midagi. Kas ma sööksin praegu midagi muud, maitsvamat? Oo-jaaa. Miks ma sööksin? Sellepärast, et sellel on maitse! Hmm, ilmselgelt on nüüd küsimus, mis hetkest algab tõeline nälg? Mina olen elus näljas istunud ja mitte oma valikute pärast. See, mida ma dieedi ajal teen, on aga minu valikud ning päris hea tunne on neid valikuid kontrollida. Mäletan selgesti, kuidas me 90-date lõpus ajateenistusel pärast pikka metsasolemist pataljoni jõudsime ning nälg oli ihu ja vaimu päris korralikult laastanud. Pataljoni sööklas oli järel ainult lõunasöögist alles jäänud supijäänused- valge kallerdav pekk hangunud supirasvas ja teate sõbrad, mis ma teile ütlen- see oli minu elu parim kõhutäis! Ma ei tundnud selle maitset- vahet ei olnud, mida ma sõin, kõht oli nii tühi!!! Ei enne ega pärast ei ole ma nii hullult pidanud nälgima- isegi oma kõige ulmelisematel võistlusperioodidel. Nii et, kes minu ekstreemdieetidest teavad, võivad kuidagi proovida ette kujutada, mis on nälg.

Ok, võistlusdieedi läbiviimiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. On võimalik just seda vana-kooli surmadieeti proovida, aga kaasaegne näljakool on siiski mugavamaks tehtud tänu toidulisanditele. Pean tunnistama, et eelmise nädala lõpus saavutatud 81,1 kg kaalunumber on tänaseks saanud veel väiksemaks muudetud, aga ilma toetavate lisanditeta oleksin ilmselt suures hädas. Daamid ja härrad, kuna ma ei ole oma tegemistest kunagi suurt saladust teinud, siis lubage esitada: Minu selle võistlushooaja uus avastus: All Stars RAW BOOSTER SHOT! Tuleb tunnistada, et olen viimasel ajal hakanud erinevaid shotte proovima. Maitse on ehk teinekord natuke hirmutav, aga inimene harjub kõigega ning kui asjast on reaalne abi, siis ennast tagasi hoidma ei hakka!

RAW BOOSTER SHOT on hetkel kõikide shottide ema!  Mina saan sellest küll praegu ulmeenergiat! Uskusin juba, et minusuguse, 25 aastat jõusaalis paugutanud mehe, üllatamiseks ei jätku inimkonnal enam fantaasiat, aga eksisin rängalt. Nüüd võtan seda küll enne jõusaalitreeninguid kui ka enne rühmatreeninguid ning kui pooleks päevaks kalale lähen, siis võtan samuti selle shoti sisse. Taastumisele aitab ka korralikult kaasa. Minu jaoks kõige olulisem- ei aja südant puperdama. Olen küll kofeiini suhtes tundlik, aga selle shoti puhul on kõik ilusti paigas ning sellist väriseva südame ja kätega AA klubi liikme tunnet ei lase tekkida. Müstilisel kombel on see shot ka minu vormile väga hästi mõjunud- soonetab korralikult ning lihas oleks justkui tammi tagant välja pääsenud. Postituse lõppu panen kindlasti ka oma hetkevormi pildi tänase seisuga 06.september 2017

Soovin kõigile korralikku trenni ning uusi kogemusi…kasvõi RAW BOOSTER SHOT näol.

Kommentaarid

kommentaari