0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Spades Nutrition
Mudel: Spetsiaal
Toode annab 3 boonusraha
Saadavus: Laos
29.00€

KING OF SPADES POPULAARSEIM MEESTE SPETSIAALTOODE TESTOSTEROONITASEME TÕSTMISEKS EESTIS
     
Toidulisand meestele, kes hoolivad oma testosteroonitasemest

  • Suurepärane kooslus kliiniliselt tõestatud koostisosadest
  • Tõstab testosterooni ja libiido taset, parandab sperma kvaliteeti
  • Suurendab lihasmassi ja vähendab põletikulisi protsesse

KING OF SPADES ON TESTOSTEROONITÕSTJA MEESTELE. 

Toode on valmistatud väga kvaliteetsetest ja tõhusatest koostisosadest, mille mõju on kinnitatud kliiniliste uuringutega. Testosteroon on meessuguhormoon, mis vastutab valgusünteesi ja seetõttu ka lihasmassi arengu eest, mängides ühtlasi olulist rolli libiido, luutiheduse ja üldise vitaalsuse taseme hoidmisel.

Kellele sobib?

Meestel hakkab testosteroonitase langema alates 30-ndast eluaastast, mille esimesed ilmingud avalduvad langenud füüsilises suutlikkuses ja seksuaalelus. Uuringutele tuginedes võib väita, et umbes 45% meestest on testosteroonitase optimaalsest madalam.
   
King of Spades on mõeldud täiskasvanud meestele, kes soovivad saavutada tervislikku testosteroonitaset, tõsta lihas- ja vähendada rasvamassi ning piirata põletikulisi protsesse oma kehas.
   

Sisaldus

D-ASPARTAAT on aminohape, mis uuringutele tuginedes tõstab testosteroonitaset 42%. Just d-aspartaat on pea ainus legaalne ja tervisele täiesti ohutu lisand testosteroonitaseme tõstmiseks olulisel määral.

LAMBALÄÄTS tõstab vaba testosterooni hulka ning omab positiivset mõju libiidole. Lambaläätse kasutatakse Lõuna-Euroopas ja Aasias maitse- ja ravimtaimena juba tuhandeid aastaid, kuid alles hiljuti on tema kasulik mõju tõestatud ka kliiniliste uuringutega.
 
RESVERATROL on naturaalne fenool, mida toodavad paljud taimed kaitseks bakterite ja seente vastu. Resveratrol on tugev antioksüdant, alandades eesnäärmevähi ja südamehaiguste riski. Resveratrolil on samuti leitud sperma kvaliteeti parandav toime.

INGVERIEKSTRAKT on saadud ingverist, mida paljud rahvad peavad üheks olulisemaks tervise ja vitaalsuse allikaks. Uuringutele tuginedes omab ingver ja sellest saadav ekstrakt tugevat põletikuvastast toimet, tõstab testosteroonitaset ning alandab eesnäärmevähi riski. Ühtlasi parandab ingveriekstrakt sperma hulka ja kvaliteeti.
   
VIINAMARJASEEMNE EKSTRAKT saadakse viinamarjaseemnete töötlemisel ning seal sisaldub suur hulk E-vitamiini, linoolhapet ja flavonoide.Seetõttu inhibeerib viinamarjaseemne ekstrakt aromataasi ja piirab naissuguhormooni östrogeeni taset mehe kehas, mis väljendub kõrgemas testosteroonitasemes.
    
TSINK DIGLÜTSINAAT on kõige paremini omastatav tsingi vorm ja mängib olulist rolli testosteroonitaseme tõstmisel. Tsink diglütsinaat aitab vältida tsingi defitsiiti, parandades sel viisil kesknärvisüsteemi ja immuunsüsteemi tööd ning viljakust

Kasutamine

2 kapslit hommikul tühja kõhu peale ning 2 kapslit õhtul enne magamaminekut. Toodet peab tarvitama 22 päeva järjest, peale mida on soovitav teha 8-päevane paus.
   
Ärge ületage soovituslikku päevast kogust. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine on soovituslik. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada raseduse või imetamise ajal.

Pakend: 88 kapslit


  

KING OF SPADES Päevane annus 4 kapslit
D-aspartaat 2000 mg
Lambalääts 400 mg
Trans-Resveratrol 200 mg
Ingveriekstrakt 150 mg
Viinamarjaseemne ekstrakt 150 mg
Tsink diglütsinaat 5 mg
Koostis: D-aspartaat, lambalääts, trans-resveratrol, ingveriekstrakt, viinamarjaseemneekstrakt, talk, magneesium stearaat, tsinkglütsinaat, želatiin.


Kasutamine
Kuna kasutada Üldiselt Tugevdav
When to use
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 88tk
Peale trenni
Vorm Tablett/Kapsel

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!