MAKSMINE


Ettemaks (Pangalink ja Arve)

Meie poes on võimalik maksta hetkel Swedbanki, LHV ja SEB panga pangalinkide abil. See on kiireim, turvalisim ja mugavaim viis kaupade eest tasumiseks!

Kaupade eest tasumisel ettemaksuna palume enne saadetise laost väljastamist kauba eest tasuda. Saate seda teha pangalingi kaudu või valides makseviisiks ettemaksuarve. Juhul, kui valite makseviisiks ettemaksuarve, siis tellimuse täpsed andmed (summa, tellimuse nr) saadetakse peale tellimuse kinnitamist teie e-mailile. Arve eest saate tasuda pangakontoris või internetipangas.
Maksekorraldusse märkige saajaks MYBODY OÜ ja selgitusse tellimuse number, kasutades enda valikul järgnevaid arveldusarve numbreid:

  a/a EE727700771002096396 LHV Pank
  a/a EE762200221054303260 Swedbank
  a/a EE551010220203431220 SEB Pank
  a/a EE371700017002980218 Nordea Pank

  Ülekannet tehes märkige selgitusse tellimuse number.

  Teie tellimus pannakse teele peale makse laekumist 


  TOODETE TRANSPORT

  Mybody.ee internetipoest ostetud tooted saadetakse teieni ELS Eesti Posti kullerteenusega, Omniva pakkeautomaati, DPD pakkeautomaati Smartposti teel.

  NB! Kui kulleril ei ole võimalik pakki üle anda (adressaat ei ole kättesaadav), viiakse pakk lähimasse postkontorisse. Sealt saadetakse vastav kiri ja pakk tuleb tellijal ise ära tuua. Postisaadetise saabumise teade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval.

  Toodetele on võimalik järgi tulla ka Mybody.ee kauplusesse aadressil Tondi 84, Tallinn. Asume Tondil, Audentese Spordikeskuse fuajees. Sisene peauksest ja sa leiad meid kohe! Kui soovid kaubale ise järgi tulla, märgi transpordiviisiks "tulen ise järele".

  Tarnetingimuste kohta loe lähemalt SIIN


  TOODETE KOMPLEKTEERIMINE JA VÄLJASTAMINE

  Kõik esitatud tellimused lähevad peale arve tasumist komplekteerimisele. Komplekteerimise käigus kontrollitakse, kas toode on laos olemas.  Kui toode on laos olemas, siis toode pakendatakse, adresseeritakse ning väljastatakse laost. Veebipoes leiduvad tooted on enamasti laos olemas. Kui toode on laost otsa saanud, siis teavitame ostjat täpsest tarneajast eraldi. Anname peale tellimuse esitamist ja maksmist koheselt tagasisidet. Kui oled kauba eest maksnud ning meil pole võimalik tellimust täita, võtame sinuga ühendust ning teatame toote tarneaja. Kui see ei sobi, tagastame raha samale arvele, kust makse laekus.


  KAUPADE TAGASTAMINE

  Kõikidele e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema müüjale vastavasisulise avalduse (täitma tagastuslehe, mille saab e-maili teel. Kirjuta aadressile: inf@mybody.ee) ning tagastama seejärel e-poele tellitud kauba. Taganemisega ning kauba tagastamisega seotud kulud kannab müüja. Müüja ei tagasta ostjale tellitud kauba transpordikulu.

  Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti, 3 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

  Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis.


  PRIVAATSUS

  Kõik kliendi isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

  Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.


  ÕIGUSED JA VASTUTUS

  MYBODY OÜ vastutab ainult www.mybody.ee veebipoest väljastatud tellimuse eest ja ei vastuta AS Eesti Post või Smartposti teenuste eest. Meie poolt põhjustatud kaotuse või riknemise korral teeme hüvituse toodete eest 100% ulatuses.

  Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi.

  Aadress:
  MYBODY.ee
  Audentese Spordikeskus, 
  Tondi 84, 11316 Tallinn
  Avatud E-R 12:00-20:00

  info@mybody.ee
  +372 56 458 688

  Rekvisiidid
  MYBODY OÜ
  Reg. nr. 12061662 
  Km. reg. nr. EE101498469 
  a/a 17002980218 Nordea Pank

  Tere Tulemast
  MYBODY Audentese