0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Rasvapõletaja
Toode annab 2.5 boonusraha
Saadavus: Laos
24.90€
Ala Alpha Lipoic Acid ladestunud rasvade lõhustamist ning toetab füüsilist ja vaimset aktiivust. Alfa-lipoehape suurendab lihasjõudu, tõhustab ajufunktsionaalsust, on vananemisvastane, annab energiat ja mõjutab ainevahetust.

SELF Alfa-lipoehape on üks tõhusamaid antioksüdante. Vabad radikaalid on keemilised ühendid, mis tekivad oksüdatsiooni tagajärjel, nt ainevahetuse kõrvalsaadustena. Inimese organismis eksisteerivad hapniku radikaalid on vajalikud normaalseks hingamiseks, ainevahetuseks ja võitlemiseks antigeenidega, st mittekehaomaste ainetega nagu bakterid ja viirused. Mõnikord võib organismis vabade radikaalide osakaal aga tublisti suureneda ja nad hakkavad oma suure aktiivsuse tõttu hoopis organismi enda rakke ründama ja kahjustama. Kahjustatud rakud toodavad omakorda uusi vabu radikaale, mis viib organismi üldise vananemiseni. Vabad radikaalid on ebastabiilsed molekulid, mis tekitavad rakkude, organite ja kudede kahjustusi, vähendades nii keha vastupanuvõimet haigustele. Alfalipoehape on ka lähteaineks ühendile, mis aitab kaasa kahjulike ühendite lõhustamisele maksas.

Alfa-lipoehape aitab hoida normaalset vere kolesteroolitaset ning omab positiivset efekti ka rasvade põletamisel. Alfa-lipoehape soodustab verevarustust närvide piirkonnas, suurendab glutatiooni füsioloogilist taset ja toimib antioksüdandina, vähendades vabade hapnikuradikaalide hulka kahjustatud närvirakus.

Alpha Lipoic Acid on soovitatav sportlastele rasvkoe vähendamise perioodiks ning jõu, lihaste struktuuri ja vastupidavuse arendamiseks. Samuti inimestele, keda ohustavad ateroskleroos, diabeet, südame-ja maksahaigused, liigne kehakaal.

Alfa-lipoehape on vitamiinisarnane aine, mis osaleb energia tootmises ning on oluline antioksüdant, Kuigi organism on võimeline alfa-lipoehapet ka ise tootma, on toit siiski selle oluline allikas. Alfa-lipoehapet leidub peaaegu kõigis toitudes, eelkõige neerus, maksas, spinatis ja brokkolis.

Alpha Lipoic Acid rasvapõletajas sisalduv kroom stabiliseerib veresuhkru taset, puhastab artereid läbi kolesterooli ja triglütseriidide taseme vähendamise ning rasvade ainevahetuse. Kroom aitab kaasa ka aminohapete imendumisele ning hõlbustab söögisu kontrollimist.

B7-vitamiin ehk biotiin osaleb naha, juuste, närvide taastamise protsessides on ta üks tähtsamaid vitamiine rakkude kasvamise ja uunemise juures.

Alpha Lipoic Acid on kvaliteetne ja kaasaegne toode, mis on mõeldud edukaks kaalu reguleerimiseks.

Toime

  • Aitab vähendada ülekaalu
  • Normaliseerib kolesteroolitaset
  • Vähendab magusaisu
  • Aitab kaasa füüsilisele aktiivsusele

Kasutamine

Soovituslikuks päevane annus parima tulemuse saavutamiseks on 2 kapslit enne füüsilist aktiivsust ning koormusevabal päeval 2 kapslit enne hommikusööki.

Kellele sobib?

ALA Alpha Lipoic Acid on sobiv kõigile, kelle eesmärgiks on langetada kaalu läbi rasvapõletuse, saavutada soovitud figuur või hoida ideaalkaalu. Eriti hea abiline aeglase ainevahetusega inimestele, kes ei ole füüsiliselt väga aktiivsed. Sobib kaalulangetamiseks ka sportlastele.

Pakend: 120 kapslit

SELF ALA Alpha Lipoic Acid koostisosadmg/ 2 kapsel
Alfa lipohape
400 mg
Biotoon B7 vitamiin225 µg (450%)
Kroomsulfaat

200 µg (450% RDA*)

Koostis: Alfa lipohape, b7 vitamiin, kroomsulfaat, stabilisaator E460, vegan E470b vegan kapsel E1204 

Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee
Kasutamine
Kuna kasutada Enne Trenni
When to use
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 60tk
Peale trenni
Vorm Tablett/Kapsel

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!