RIPPED BURN - TUGEV RASVAPÕLETAJA 15 ERINEVA LOODUSLIKU KOOSTISOSAGA

Ripped Burn on mitmekülgne toode, kus on ühendatud põhjalikult valitud parimad koostisosad, et luua spetsiaalne valem  maksimaalseks rasvapõletuseks.
Ripped Burn sisaldab kõige tugevamaid looduslike koostisosi, et saavutada maksimaalne efekt. Toode sisaldab 15 erinevat looduslikku ühendit, mis aitavad põletada talletatud keharasvu koos tasakaalustatud dieedi ja füüsilise aktiivsusega.
Ripped Burn aitab lagundada keharasvasid energiaks, ergastab vaimselt rasketes treenigutes ja pärsib magusaisu. Ripped Burn unikaalsus peitub selles, et aitab ka puhkeolekus põletada rohkem kaloreid, kui muud sarnased tooted.

Yerba mate on võime vähendada söögiisu, kiirendada ainevahetus lisaks aitab kehast väljutada liigset vett.

Inositooli  on osa rakumembraanidest, ta aitab maksal rasva ümber töödelda ning samuti aitab kaasa lihaste ja närvide funktsioneerimisel.

SLIMALUX(Caralluma fimbriata extract) vähendab söögiisu, takistab rasvade ladestumist

Damiana ekstrakt 100:1 optimeerib suguhormooni taset meestel ja naistelt

Roosilõhnaline kuldjuur võib olla tõhus meeleolu parandamisel ja depressiooniga võitlemisel. Pilootuuringud inimestel on näidanud, et ta parandab füüsilist ja vaimset võimekust ning võib vähendada väsimust.

Roheline tee neutraliseerib kehas tekkivaid vabu radikaale, mis kahjustavad rakke. Rohelises tees leiduvad EGCG-katekiinid suurendavad keha termogeneesi(sooja tootmist); kiirendavad ainevahetust, mistõttu aitavad kehal põletada rohkem kaloreid. Roheline tee takistab rasvade ladestumist ja omab näljatunnet vähendavat efekti.

Tšilli ekstrakti mõju põhineb kapsaitsiin võimel parandada kõikide siseelundite, nagu näiteks maksa, sapi, kõhunäärme ja põrna tegevust. Põrna tegevuse tõhustumine parandab vastupanuvõimet. Kapsaitsiin vähendab ka liigset gaaside teket, tõhustab seedimist ning pärsib pärmseene ja kahjulike bakterite vohamist soolestikus. Lisaks on see tugev rakkude vananemist ja rakukahjustusi takistav antioksüdant.

Rohelise kohvioa ekstrakt sisaldab rohkelt aktiivseid ühendeid “klorogeenhappeid”, mis omavad tugevaid antioksüdatiivseid omadusi ning aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega. Lisaks omavad klorogeenhapped stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile ning reguleerivat toimet keharasvade ainevahetusele.

Musta pipra ekstrakt on looduslik termogeenik, mis samuti aitab kehal põletada rohkem kaloreid.  Musta pipra ekstrakt on ka imendumise parandaja, aidates kehal omastada rohkem toitaineid, vitamiine ja mineraale.

Toime:

  • Aitab vähendada ülekaalu
  • Toetab rasvapõletust
  • Vähendab magusaisu
  • Aitab kaasa füüsilisele aktiivsusele

Kasutamine: Päevane annus on 2 kapslit. Soovitame treeningu päeval võtta päeva annus enne treeningut ja treeningu vabal päeval soovitame annust võtta päeva esimeses pooles

Kellele sobib? Ripped Burn on mõeldud inimestele, kelle eesmärgiks on langetada kaalu läbi rasvapõletuse, saavutada soovitud figuur või hoida kaalu. Eriti hea abiline aeglase ainevahetusega inimestele, kes ei ole füüsiliselt väga aktiivsed. Sobib kaalulangetamiseks ka sportlastele.

Pakend: 120 kapslit

RIPPED BURN aktiivsed koostisosad 
Päevane annus 2 kapslit
Yerbaliec -Yerba mate esktrakt300mgChilli extract - tšilliekstrakt (kapsaitsiin)50mg
Inositool200mgHalostem - vereva rebasheina seemne ekstrakt50mg
Choline bitartrate - koliinbitraat200mgGreen coffe bean extract - rohelise kohvioa ekstrakt25mg
Kofeiin150mgWakame algae extract - pruun merevetikas20mg
Pentacolin -forskoliiniekstrakt150mgMusta pipra ekstrakt4mg
Tea extract - teekameelia100mgVitamiin B61,4mg(100%)
Arctic root extract - roosilõhnaline kuldjuur100mgFoolhape200mcg(50%)
Rohelise tee ekstrakt80mg

RDA*%

Konsultatsioon:

  • Oled oodatud Tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentesesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee