0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Aminohapped
Toode annab 0 boonusraha
Saadavus: Laos
17.90€ 21.90€

Võimalikud valikud

SELF BCAA 811 toidulisandi BCAA pulber, mis sisaldab suur kogus ekstra leutsiini ning teisi olulisis hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA). Toode on mõeldud neile, kes taotlevad maksimaalset taastumist ja lihaskasvu. Hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) hulka kuuluvad leutsiin, isoleutsiin ja valiin on lihaste poolt treeningu ajal enim energiaks kasutatavad aminohapped.

Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et need aminohapped suurendavad nii jõudu kui vastupidavust suurte koormustega treenivatel sportlastel. Toode sobib hästi nii jõu-, kiirus- kui ka vastupidavusalade sportlastele. Taastumise parandamiseks tarbitakse BCAA-aminohappeid enamasti enne treeningut ja selle ajal, et suurendada lihastes BCAA-taset. BCAA-pulber lahustub hästi vees, moodustades värske spordijoogisarnase joogi.

SELF  BCAA 811 aktiivsed koostisosad

Leutsiin (6g annuse kohta) - stimuleerib insuliini eritumist. Kõrgenenud insuliinitase aitab transportida proteiini lihastesse ja kontrollida kortisooli taset. Kortisool on stressihormoon, mis aktiveerib lihast lõhkuvaid tegureid organismis. Kui leutsiini pole, siis ei saa ka sünteesiprotsessid efektiivselt (maksimaalse kiirusega) toimuda, seega taastumine ja kasv on leutsiini puudumise korral pärsitud. Kuna leutsiin omab valgusünteesile sedavõrd suurt mõju ning sarnaselt glutamiinile hävineb lihastöö käigus teistest aminohapetest kiiremini, on eriti oluline treeningjärgselt seda aminohapet saada. 

BCAA (5g annuse kohta) -  Isoleutsiin, leutsiin ja valiin on ainsad aminohapped, mida lihases metaboliseeritakse ja millest lihasvalgud umbes 33% ulatuses koosnevad. Hargnenud ahelaga aminohapped aitavad kiirendada taastumist, vähendada lihasvalu, stimuleerida valgusünteesi ning kaitsta lihasmassi kaalulangetuse ajal.

Tauriin (1g annuse kohta) - Tauriin on üks suuremaid orgaanilise lämmastiku hoiustajaid, takistades katabolismi teket ning soodustades rasvavaba kehamassi juurdekasvu. Samuti täidab tauriin olulist ülesannet närvisüsteemis, seda stimuleerides, mobliliseerides, ning vähendades väsimustunnet

Glütsiin-L-alaniin (3g annuse kohta) -  Normaliseerib ja aktiveerib närvisüsteemi, vähendab pinget, tõstab vaimset töövõimet.

Toime

  • Kiirendab taastumist, vähendab trennijärgset lihasvalu ja kurnatust!
  • Stimuleerib valgusünteesi (lihaskasvu)
  • Antikataboolne: aitab võidelda lihaskao vastu dieedi ja treeningu ajal!
  • Positiivne mõju kõikidel spordialadel!

Kasutamine

Päevane annus 16g (1 mõõdulusikas) pulbrit, 16g tuleb segada 300-700ml veega. Soovituslik juua treeningu ajal või peale treeningut, omab kiiret taastavat efekti.

Kellele sobib?

SELF  BCAA811 sobib kõikide alade esindajatele, sest omab positiivset efekti igasuguste füüsiliste koormuste puhul. SELF BCAA811 sobib seega hästi nii jõu-, kiirus- kui ka vastupidavusalade sportlastele.

Pakend: 250g, 16 portsjonit

Maitsed: Pirn, troopiline, virsik-passion, muscle cola

BCAA 811 toiteväärtus: Energiat 0kcal, valke 0g, süsivesikuid 0g, rasvu 0g 100g
BCAA: 16g (1 annus)
L-leutsiin 6 g
BCAA 5 g
L-leutsiin malaat (L-leutsiin DL-malaat) 2.5 g
L-Valiin malaat (L-valiin DL-malaat) 1.25 g
L-Isoleutsiin (Lisoleutsiin DL-malaat) 1.25 g
Glütsiin-L-alaniin 3 g
Tauriin 1 g
B6 4.2 mg (300%)
Foolhape 200mcg 100%

Koostis: magusaine (sukraloos, E950), maitseained, värvaine (troopiline E162), (pirn E140)

Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskusesse, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!