0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Xpower
Mudel: Kestvus
Toode annab 0 boonusraha
Saadavus: Laos
12.50€

Võimalikud valikud

BF: 05/06.2022

Xpower Flash XT isotooniline spordijook on isotooniline janukustutaja, sisaldab enamikke tähtsamaid mineraalaineid ja hoolitseb vedeliku kiire taastamise eest. Süsivesikute järel järgmine on vedeliku olemasolu tähtis faktor säilitamaks sportimisel vajalikku sooritusvõimet, seepärast tulebki sportimise ajal taastada vedeliku varusid. Väga kergelt imenduv ja hea puuvilja maitsega joogipulbrisse on lisatud ka tähtsaid elektrolüütisi ja mineraalaineid. Erinevate suhkrute nagu glükoosi, sahharoosi ja maltodekstriini kombinatsioon annab 20-50% suurema energeetilise väärtuse, võrreldes vaid üht liiki suhkruid sisaldavate spordijookidega. Xpower Flash XT isotooniline spordijooki võib kasutada sportimise ajal, aga ka pärast füüsilist pingutust kiireks glükogeenivarude taastamiseks.

Xpower Flash XT isotooniline energiajook sisaldab  elektrolüüte ja naatriumit, mis on olulised süsivesikute imendumisel ja tagab lihaste korraliku toimimise. Magneesiumi kadu läbi higistamise viib väsimuseni ja krampideni. Uuringud kinnitavad, et rehüdratsioon toimub kiiremini, kui vedelik sisaldab naatriumi.

  • Annab lisaenergiat ja taastab glükogeenivarud
  • Võimendab aminohapete ja kreatiini omastamist
  • Sobib energiavarude laadimiseks ja taastumiseks erinevatel spordialadel
  • Taastab treeningu käigus kaotatud vedeliku ja mikrotoitained
  • Suurendab töövõimet, vähendab väsimust

Kasutamine

Lahusta 20-40 g  pulbrit 500 ml veega. Treeningu ajal tarbida vastavalt treeningu intensiivsusele umbes 1-1,5 liiter spordijooki tunnis. Tarvita vastavalt vajadusele treeningu eel, ajal ja pärast treeningut.

Kellele sobib? 

Peamiselt mõeldud treeninguaegseks kasutamiseks, kuid seda võib kasutada ka peale trenni ning taastumisperioodil. Toodet võib kasutada mistahes spordialadega tegelejad, sealhulgas noored. Sobib ideaalselt ka jõu- ja saalialadele kui kergelt omastatav energiaallikas.

Pakend: 500g

Maitsed: apelsin, sidrun, greip

Toiteväärtus ja koostisosad 100g 40g
Energiat 380kcal/1610kJ 152kcal/644kJ
Valke 2g 0,8g
Süsivesikuid 90,3g 36g
Rasvu 1,2g 0,5g
Naatrium 960mg 384mg
Kaltsium 308mg 123mg (15,4% RDA*)
Magneesium 228mg 91mg (24% RDA*)
RDA% - soovitatavast igapäevasest toitainete hulgast
Koostis: (sidruni- ja greibimaitseline) sahharoos, maltodektstriin, glükoos, kaltsiumlaktaatglükonaat, naatriumtsitraat, happesuse regulaator (sidrunihape), magneesiumtsitraat, naatriumkloriid, aroomained, kaaliumdihüdrogeenfosfaat, paakumisvastane aine (ränidiokdiid). (apelsinimaitseline) sahharoos, maltodektstriin, glükoos, kaltsium- laktaatglükonaat, naatriumtsitraat, happesuse regulaator (sidrunihape), magneesiumtsitraat, naatriumkloriid, aroomained, aalium- dihüdrogeenfosfaat, paakumisvastane aine (ränidiokdiid), värvained (tartrasiin, erkpunane 4R, karmiin).

Xpower Flash kilo hind on 25€

Kasutamine
Kuna kasutada Pärast Trenni
When to use
Toiteväärtus 100g kohta
Energia 352Kcal
Valgud 17,8g
Süsivesikud 69,1g
Rasvad 0,5g
Sisu
Kogus (g) 500g
Süsivesikud
Vorm Pulber

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!