0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: MYBODY
Mudel: tarvikud
Toode annab 0 boonusraha
Saadavus: Laos
43.90€ 54.00€

Võistlusgrimm - Tugev pruun värv ja ühtlane jume

Võistlusgrimm on spetsiaalset loodud toode sportlastele kes võistlevad finessi aladel.  Tugev pruun ja ühtlane jume aitavad lisada vormile viimase lihvi, sest võistluste valgustus on tugev ja lihtsalt valge jume ei anna õiget efekti. Hea võistlusgrimm on sama tähtis kui jooksjale naelikud. Jan Tanad kasutavad maailma parimad fitnessistid.

Kasutamine:

Parima tulemuse saavutamiseks peab nädal enne võistlus koorima ja niisutama nahka, et oleks ühtlane sile nahk. Mida siledam nahk, seda ühtlasem jääb grimm. Armid/koorikud jäävad koheselt süsimustad. Ära kasuta parfüüme ja deodoranti, et vältida ebaühtlast grimmi. 

Enne grimmi pealekandmist tuleb eemaldada kehalt kõik karvad - nii käed, jalad, kui ka selg ja kõht tuleb siledaks teha. Kui otsustad raseerimise kasuks tee seda vähemalt 8 tundi enne esimene grimmikihi pealekandmist. Kui otsustad vahatamise või epileerimise kasuks, tee seda vähemalt 72 tundi enne esimese grimmikihi pealekandmist. Karvade eemaldamise juures läheb Sul kindlasti abilist vaja, hoolitse, et Sul oleks keegi, kes kontrollib, kas kõik kehakarvad said eemadaldatud. Kui otsustad raseerimise kasuks, varu endale selleks protseduuriks 4-5 (kuni 10) ühekordset žiletti.

Grimmi võib kanda peale eelmisel päeval ning siis ilma seebita maha pesta, et teha nii-öelda eelkiht. Saab ka kanda võistlusega samal päeval. Vali endale sobiv käsn grimmi pealekandmiseks (padi, käsn või rull), vajuta sellele heldelt Jan Tana grimmi ning hajuta see nahale järgides keha kontuure. Alusta grimmimist jalgadest, kuid ära grimmi kaela ja nägu. Esimese kihi kuni seljani oled suuteline ise tegema, selja ja teise kihi grimmimiseks palu abilist, et vältida ebaühtlast grimmi või triipe grimmil, mis tulevad kummardamisest. Hoia eemale veest ning võimalikest pritsmetest, pärast esimene grimmi pealekandmist ei ole soovitatav pesemas käia. Kihtide arv sõltub iga inimese kehatoonist ning värvitoonist, mida soovitakse saavutada.

Enne lavale minekut tuleb lisada õli,  mis paneb Su naha särama ning ühtlustab ka grimmi. Võistlusgrimmi peale määrimisel kindlasti kasutada kindaid.

Kellele sobib?

Toode on mõeldud sportlastele kes kellel on vaja muuta oma jume tumedamaks.

Kompleki kuulub: Jant Tana Ultra 1 võistlusgrimm ja padi

Konsultatsioon:

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!