0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Vitamiinid ja mineraalid
Toode annab 1 boonusraha
Saadavus: Laos
13.90€

SELF Energy Boost sisaldab b-kompleks vitamiine, vitamiin c ja mineraale, magneesium ning zink- Need vitamiinid ja mineraalid on vajalikud toetamaks normaalset südametegevust, närvi- ja immuunsüsteemi. B-grupi vitamiinid on olulised vere punaliblede moodustamiseks ning aitavad vähendada väsimust, kurnatust ja hoiavad nahka ja limaskesta tervena.

B1-vitamiin aitab glükoosi energiaks muundada ning toetab närvirakkude funktsioneerimist. Puuduse peamiseks sümptomiks on väsimus. B1 hulka kehas vähendavad diureetikumid, alkohol ja sulfitid (veinides ja kuivatatud puuviljades). Suurenenud vajadus on füüsiliselt aktiivsetel inimestel.

B2-vitamiin on vajalik nägemisele, küünte, naha ja limaskesta tervisele ja juuste normaalsele kasvule. Puudusel tekib nahas ja limaskesta kiirestipaljunevates rakkudes energiapuudus.

B3-vitamiin on oluline süsivesikutest energia vabastamiseks. B3 vitamiin osaleb 50. keemilises reaktsioonis, k.a. energia ja hormoonide tootmises. Puuduse sümptomideks on unetus, depressioon, ärevus, lihasnõrkus. 

B5-vitamiin toetab mälu, eriti koos koliini ehk B4-vitamiiniga. B5-vitamiinil on kriitiline roll ka rasvadest ja süsivesikutest energia tootmisel. Selle vitamiini keskse rolli pärast adrenaalfunktsioonis on seda kutsutud ka stressivastaseks vitamiiniks . B5-vitamiin toetab närvisüsteemi tervist ning aitab kaasa mälule ja õppimisvõimele.

B6-vitamiini puudus takistab kehas õnnehormoonina tuntud serontoniini tootmist. Ta on kriitilise tähtsusega hormoonide tasakaalu ja immunfunktsiooni säilitamisel. B6-vitamiini varusid tühendab peamiselt stress ja ärevus.

B12-vitamiin ääretult oluline normaalseks vereloomeks ja neuroloogiliseks talitluseks. 

C-vitamiin on vajalik organismi vastupanuvõime tõstmiseks, kevadväsimuse ja stressi peletamiseks. Lisaks tugevdab immuunsust ja parandab üldist heaolu. Parandab raua omastamist, toetav aju normaalset funktioneerimist.

Tsink mineraal, osaleb enam kui saja ensüümi aktiveerimisel, rakkude kasvamises ning haavade paranemises, vereloomes, organismi kasvus ja arengus, valkude, sperma ja DNA sünteesis, immunsüsteemi töös, maitsmis- ning haistmismeele normaalse toimimise tagamisel ja teiste mikrotoitainete ainevahetuses. Tsink toimib antioksüdandina, osaleb insuliini sünteesimisel, säilitamisel ja vabastamisel, mõjutab kilpnäärme hormooni tööd. 

Magneesium aitab kaasa närvisüsteemi ja lihaste normaalsele talitusele. Nende ainete täpne vahekord aitab ennetada füüsilist ja vaimset kurnatust, aitab tõsta vastupidamisvõimet stressi suhtes ja kindlustab sügava, lõõgastava une. Kliinilised uuringud on tõestanud, et tarbides magneesiumtsitraati koos vitamiin B6-ga aitab vähendada väsimust ja kurnatust. 

Magneesium aitab närvisüsteemil aktiivselt toimida ning nende kombinatsioon suurendab organismi anti-stressile suunatud tegevust. Magneesium ja vitamiin B6 ennetavad teatud hormoonide liigset vabastamist, mis põhjustavad närvilisust, pinget ja ülitundlikkust, aidates üle kanda närviimpulsse ja säilitada vajalikku dopamiinide hulka ajus, mis kutsuvad esile rõõmu- ja rahuldustunde.

B6, B12 ja foolhape toetavad kehas toimuvat olulist protsessi metüülimist, mis on vajalik kõikide närvivahendusainete tootmisel.

Kuna keha ei talleta B-vitamiine, siis ei ole B vitamiinidest võimalik saada üledoosi.

Toime

  • Olulised põhitoitainete ainevahetuses organismi energiaga varustamiseks.
  • Asendamatud närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.
  • Vajalikud seedeelundkonna lihaste toonuse säilitamisel.
  • Tähtsad naha, juuste, silmade, suu ja maksa tervise tagamisel.

Kasutamine

20ml päevas koos, kas otse mõõtetopsist juues või lahustada 100ml veega.

Kellele sobib?

B-vitamiinide suurem vajadus võib olla suhkruhaigetel, rasedatel ja imetavatel emadel ning rasestusmisvastaste ravimite tarvitajatel. Defitsiit võib tekkida liigsest alkoholi, tubaka ja kohvi tarvitamisest. Ohustatud on ka taimetoitlased.

Pakend: 500 ml

SELF Energy Boost koostisosad10 ml % päevasest 
Vitamiin C500 mg 652%
Vitamiin B125 mg  2270%
Vitamiin B225 mg 1785%
Niatsiin B354 mg 342%
Pantoteenhape B518 mg 300%
Vitamiin B69 mg 679%
Vitamiin B121000 µg 40000%
Foolhape400 µg 225%
Biotiin B70,45 µg 900%
Tsink glükonaat15 mg 150%

Magnesium tsitraat                                  100mg 27%

Koostis: vesi konservandid: E211, E202, maitse- ja magusained: E955

Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee
Kasutamine
Kuna kasutada Üldiselt Tugevdav
When to use
Sisu
Kogus Tabletti/Kapslit 60tk
Peale trenni
Vorm Tablett/Kapsel

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!