0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Vitamiinid
Toode annab 3 boonusraha
Saadavus: 2-3 Days
24.90€ 29.90€

SELF Corticut on uuenduslik toidulisand, mis normaliseerib keha stressitaset. Kortisool on stressihormoon, mis põhjustab jõuetust, tahtmatut kaalukaotust, kurnatust ja väsimust, füüsilist inaktiivsust, aeglast kõnnakut ja madalat haardetugevust. Kõrge kortisooli tagajärjel tekib suur stress ja keha on vastuvõtlikum erinevatele põletikele ja haigustele. Stressihormooni madalal hoidmine parandab immuunsust, elukvaliteeti ja rasvapõletust. Corticut koostisosad vähendavad stressi negatiivseid mõjusid, mis omakorda parandavad sportlikke tulemusi, immuunsust ja tõstavad üldis elukvaliteeti

Fosfatidüülseriini (PS) efektiivsus on teaduslikult tõestatud ja kinnitatud. Fosfatidüülseriin (PS) suurendab erksust ja muudab vaimset võimekust positiivselt ilma et suureneks närvilisus. Lisaomaduseks on PS-l võime vähendada stressimarkereid – kortisool, kreatiinkinaas ja laktaat, seetõttu toetab ka taastumist.

Magneesiumbisglütsinaat kasutab aminohappe glütsiiniga seotud magneesiumi, mis parandab soolestiku imendumist. Magneesium on mineraal, mis aktiveerib hinnanguliselt 300 ensüümi, sealhulgas need, mis reguleerivad energia tootmiseks ja ainevahetuseks, lihaste kokkutõmbumiseks, närviimpulsside ülekandmiseks. Lisaks on magneesium vajalik rasvhapete sünteesiks, valkude sünteesiks ja glükoosi metabolismiks. Magneesiumi staatus on oluline ka kaltsiumi tasakaalu reguleerimisel, mõjutades paratüreoidi, millel on Kõrvalkilpnäärmete funktsioon toota PTH-d, mis reguleerib kehas kaltsiumi taset, mis on oluline, kuna meie närvisüsteem tugineb funktsioneerimisel kaltsiumiioonidele

Kuldjuure ekstraktil on tugev toime skeletilihastele, samuti aitab tugevdada südamelihase kontraktsiooni. Aitab oluliselt tugevdada organismi energeetikat, suurenevad raku jõujaamad ehk mitokondrid, samuti glükogeeni sisaldus lihastes ja maksas. Lisaks lihasjõu suurendamisele on kuldjuurel ka lihaseid lõõgastav toime, seega lihaste töövõime taastub kiiremini. Kuldjuureravimid pidurdavad kolesterooli teket, suurendavad vaimset ja kehalist töövõimet, aitavad säilitada organismi jõuvarusid, suurendavad organismi vastupanuvõimet äärmuslikes tingimustes. Kuldjuur loetakse üheks kõige tugevama mõjuga adaptogeeniks.

ASHWAGANDHA pakub meelerahu, soodustab rahulikku und ning keskendumisvõimet. Toetab närvi- ning hormonaalsüsteemi talitluse tasakaalustumist, aitab kaasa normaalsele ja püsivale energiavahetusele ning seksuaalsele elujõule. 

GABA reguleerib närvirakkude aktiivsust, pärssides neuronite arvu aktiviseerimist ajus ning aitab rahustada närvisüsteemi ja leevendada närvipinget, looduslik rahustava toimega ravimtaim, oluline aine, et meie ajutegevusks, tekitab kehas endorfiine, mis panevad meid tundma õnnelikuna

L-teaniin on naturaalselt esinev aminohape, mida leidub tees (eriti rohelises tees). See ei sisalda koffeiini ning omab rahustavat, lõõgastavat toimet. Uuringud näitavad, et L-teaniin vähendab stressi, tõstab tuju ja kognitsiooni ning seejuures ei vähenda erksust või kutsu esile uimasust.

Toime

 • Vähendab stressi
 • Tõstab immuunsust
 • Parandab enerigataset
 • Soodustab rasvapõletust
 • Toetab emotsionaalset stabiilsust

Kasutamine

2 kapslit kaks korda päevas koos veega. Ärge ületage päevast ettenähtud kogust. Toidulisandid ei tohiks asendada mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Tervislik toitumine ja elustiil on soovitatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kellele sobib?

Kõigile, kes tahavad parandada oma üldist heaolu, energiataset ja tugevdada immuunsust.

Pakend: 120 kapslit

SELF Corticut aktiivsed koostisosad4 kapslit
Magneesiumbisglütsinaat 
600mg 
Fosfatidüülseriini (soja-PS)600mg
Kuldjuure ekstrak500mg
Ashwagandha 
400mg
Gaba250mg

L-teaniin                                                                                          200mg

Koostis: vegan kapsel E1204, stabilisaatorid E953 E470b E551

Konsultatsioon

 • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY kauplustesse
 • Kauplus Tallinn: Audentese spordikeskusesse, Tondi 84.
 • Kauplus Tartu: Eedeni kaubanduskeskus, Kalda tee 1.
 • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
 • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
 • info@mybody.ee
 • www.facebook.com/mybody.ee

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!