0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Vastupidavus
Toode annab 4 boonusraha
Saadavus: Laos
39.90€

SELF INJECT on magusainetega toidulisand, treeningu eelseks tarbimiseks. SELF INJECT annab enerigat, kõrvaldab uimasuses, parandab toitainete transporti ja annab jõudu. 

SELF INJECT üks annus sisaldab suure koguse kõige efektiivsemaid ergutavaid ja energiat andvaid koostisosi nagu beta-alaniin, AAKG, tsitruliin, türosiin, L-fenüülalaniin, tauriin, L-karnitiin tartraat, NAC (N-atsetüültsüsteiin)

Beeta-alaniin on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel enim uuritud ja vähemalt sama efektiivne. Kasutajad on nimetanud seda revolutsioonilst lisandit "uueks kreatiiniks!" Beeta-alaniin parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse korral. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem, kui tarbides ainult kreatiini.

AAKG stimuleerib jõudu, lihasmassi ja vastupidavuse kasvu. Arginiin on aminohape, millest organismis tekivad aktiivsed bioloogilised ühendid, põhiliselt agmatiin ja lämmastikoksiid (NO). Arginiin võimaldab lihaskoe varustatust adekvaatse hulga vere, hapniku ja toitainetega, samuti hõlbustab lihaskasvu, rasvkoe vähenemist ja erektsiooni.

Tsitrulliin maalaat parandab lihaste vastupidavust/ jõudlust, kuna tsitruliin maalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitruliin maalaat vähendab piimhappe ja ammoniaagi ehitusprotsessi ning kiirendab lihaskonna taastumist, tõestes kreatiinfosfaadi ja ATP (adenosiintrifosforhapet) sünteesi (resynthesis) taset. 

L-fenüülalaniin muudab sind energilisemaks. Tarbides toodet, milles need kaks ühendatud on, on tulemuseks produktiivsemad, rõõmsamad, õnnelikumad ja muretumad manustamisele järgnevad tunnid.

Tauriin takistab ka serotoniini moodustumist, mis eritub füüsilise aktiivsuse korral ja põhjustab väsimust. Suhteliselt rohkesti on kõnealust ühendit ajus, sest tauriin on närvisüsteemi regulaatoraine.

L-karnitiin tartraat tõstab treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega, soodustab närvisüsteemi (eriti aju) ja immuunsüsteemi tegevust. Lisaks aitab võidelda stressiga ning vähendab ületreeninguriski.

Toime

  • Annab treeninguteks lisaenergiat
  • Suurendab treeningu ajal jõudu ja vastupidavust 
  • Parandab keskendumisvõimet
  • Vähendab kurnatuse teket

Kasutamine

Soovituslikuks päevaseks koguseks on 16g (1 mõõdulusikat). Lisa 16g pulbrit ning 200-300ml vett šeikerisse ja raputa põhjalikult umbes 30 sekundit kuni jook on ühtlane. Parima tulemuse saamiseks kasutage spetsiaalset šeikerit. Juua 15-20 minutit enne treeningut.

Kellele sobib?

SELF INJECT on suurepärane abimees treeningute jaoks lisaenergia ja motivatsiooni leidmiseks pärast pikka tööpäeva või vahelejäänud toidukordi. Aitab suurepäraselt lõpuni vastu pidada ka kõige raskemates trennides. Tänu ülimadalale kalorsusele sobib ideaalselt kasutamiseks ka dieedi ajal.

Pakend: 400g

Maitsed: apelsini

Koostis:Konsultatsioon

  • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
  • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
  • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
  • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
  • info@mybody.ee
  • www.facebook.com/mybody.ee

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!