0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: SELF
Mudel: Spetsiaal
Toode annab 3 boonusraha
Saadavus: Out Of Stock
29.90€

Võimalikud valikud

Self BCAA Pre-Workout on magusainetega toidulisand, treeningueelseks tarbimiseks. Self BCAA Pre-Workout annab enerigat, kõrvaldab uimasuses, parandab toitainete transporti ja annab jõudu. BCAA Pre-Workout eripäraks on suur BCAA kogus ühes annuses, mis parandavad sooritusvõimet ja taastavad organismi juba treeningu ajal.

Self BCAA Pre-Workout üks annus sisaldab suure koguse kõige efektiivsemaid ergutavaid ja energiat andvaid koostisosi nagu beta-alaniin, l-aginiin, BCAA (l-leutsiin, l-valiin, l-isoleutsiin), l-lüsiin, betaiin ja kofeiin.

Beta-Alaniin (4g) parandab sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph langust, lükates edasi väsimuse teket. Lühidalt öeldes blokeerib  beeta-alaniin lihases piimhappe teket.

L-Arginiin (3g) on aminohape, millest organismis tekivad aktiivsed bioloogilised ühendid, põhiliselt agmatiin ja lämmastikoksiid (NO). Need on olulised figuuri vormimisel, funktsionaalse võimekuse parandamisel ning seksuaalse võimekuse säilimisel. Arginiin võimaldab lihaskoe varustatust adekvaatse hulga vere, hapniku ja toitainetega, samuti hõlbustab lihaskasvu, rasvkoe vähenemist ja erektsiooni.

BCAA (5g) tähistab hargnenud ahelaga aminohappeid ehk valiini, leutsiini ja isoleutsiini. BCAA aminohapped suurendavad nii jõudu kui ka vastupidavust suurte koormustega treenivatel inimestel.

L-lüsiin (2g) toetab lihaskasvu ja säilitab keha lämmastikutaset. Aktiivsele inimesel on lüsiini tarvitamine vajalik, kuna sellel aminohappel on märkimisväärne võime taastada keha. Lüsiin kontrollib rasvade osakaalu, kuna osaleb rasvhapete transportimises läbi rakumembraanide.

Betaiin (1,5g) soodustab radioaktiivsete ja mürkainete väljumist organismist. Betaiini aitab kaasa valgu ainevahetusprotsessides, tugevdab vere kapillaare, alandab vere kolesteroolisisaldust, parandab maksa ainevahetust.

Kofeiin (200mg) tõstab vaimset võimekust ja aitab tõrjuda uimasust füüsilise aktiivsuse ajal.

 • Parandab keskendumist, tõstab energiataset
 • Parandab lihaste varustatust toitainete ja hapnikuga
 • Aeglustab lihaste treeningaegset väsimist
 • Stimuleerib valgusünteesi
 • Suhkruvaba

Kasutamine

Soovituslikuks päevaseks koguseks on 17g (1 mõõdulusikat). Lisa 17g pulbrit ning 200ml vett šeikerisse ja raputa põhjalikult umbes 30 sekundit kuni jook on ühtlane. Parima tulemuse saamiseks kasutage spetsiaalset šeikerit. Juua 15-20 minutit enne treeningut.

Kellele sobib?

BCAA Pre-Workout on suurepärane abimees treeningute jaoks lisaenergia ja motivatsiooni leidmiseks pärast pikka tööpäeva või vahelejäänud toidukordi. Aitab suurepäraselt lõpuni vastu pidada ka kõige raskemates trennides. Tänu ülimadalale kalorsusele sobib ideaalselt kasutamiseks ka dieedi ajal.

Pakend: 350g

Maitsed: Orange Tangerine Sambuca, Rasberry Licorice Sambuca

BCAA Pre-Workout toiteväärtus 100g kohta: energiat 0 kcal/0 kJ, valke 0g, süsivesikuid 0g, rasvu 0g, soola 0,2g
BCAA Pre-Workout aktiivsed koostisosad 17g
Beta-alaniin 4,0g
L-arginiin 3,0g
L-leutsiin (BCAA) 2,5g
L-lüsiin 2,0g
Betaiin 1,5g
L-isoleutsiin (BCAA) 1,25g
L-valiin (BCAA) 1,25g
Kofeiin 200mg
Koostis: glükoronolaktoon, happesuse regulator (E296), maitseained, kofeiin (1,2%), värvaine (E162), magusained (sukraloos, E950), musta pipra ekstrakt (95% Piperine).

BCAA Pre-Workout kilohind on 85.43€

Konsultatsioon

 • Oled oodatud tasuta konsultatsioonile MYBODY Audentese kauplusesse,
 • Asukoht: Audentese Spordikeskus, Tondi 84.
 • Telefon EST/RUS/ENG +372 523 1960
 • Telefon EST/ENG +372 56 458 688
 • info@mybody.ee
 • www.facebook.com/mybody.ee

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!